• +90 (232) 207-1737
  • info@ozturkhurda.com

HURDA ALUMİNYUM

Öztürk Hurda / Karbağlar İZMİR

Alüminyum, ülkemizde kullanımı en yaygın olan madenlerden biridir. Dolayısıyla da en kıymetli madenlerdendir. Alüminyum madeniyle yapılmış ve artık kullanılamaz hale gelmiş olan malzemelerinizi, çöpe atmak yerine geri dönüşüme vererek değerlendirebilirsiniz. Öztürk Hurda / Karbağlar  firması olarak; adresinize gelerek alüminyum hurdalarınızı güncel fiyatlar üzerinden alıyor, geri dönüşüm ile tekrar kullanılmalarını sağlıyoruz.

Alüminyum Hurda Çeşitleri Nelerdir?

Alüminyum hurda malzemeleri, yumuşak alüminyum ve sert alüminyum olarak iki çeşitle sınırlandırılabilir. Bu çeşitlilik, alüminyumun yapısal olarak sertliği ve yumuşaklığından kaynaklanır. Yumuşak olanlar, daha kolay şekil alabildiği için ve geri dönüşümde kullanılırken kolaylık sağladığı için; fiyat olarak daha yüksek değerdedir.

Alüminyumlar yapısal olarak sert ve yumuşak şeklinde sınıflandırılsa da; ürün açısından da gruplara ayrılabilir.

Alüminyum tabelalar, özellikle reklamcılık alanında kullanılan ürünlerdir. Tabela malzemesi olarak alüminyum; oldukça dayanıklı ve gösterişli olduğundan dolayı, çoğu reklamcı tarafından özellikle tercih edilmektedir. Bir süre sonra bu tabelalar kullanılamaz hale gelmekte ve hurda alüminyum tabela sınıfına dahil olmaktadır. Hurdaya ayrılan tabelalarınızı geri dönüşüm ile değerlendirmek için, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Otomobil sektöründe de kullanılan alüminyumlar, özellikle de alüminyum jantlar geri dönüşümde kullanılan ürünlerdir. İzmir ve ilçelerinde; herhangi bir sebeple kullanım dışı kalan hurda alüminyum jant malzemelerinizi adresinize gelerek güncel fiyatlarıyla teslim alabiliriz.

Özellikle kablo ve hortum sektöründe kullanılan alüminyum teller de, geri dönüşüm için önemli malzemelerdendir. Belirli bir süre sonra kullanamayacağınız bir duruma gelen bu teller, hurda alüminyum tel olarak tarafımıza verilmekte, geri dönüşümle tekrar kullanılır hale getirilmektedir.

Beyaz profil alüminyum hurdası ve araiş alüminyum hurdası gibi diğer çeşitlerde de firmamız sizlere yardımcı olacaktır.

İzmir Alüminyum Hurda Alımı

Öztürk Hurda / Karbağlar Olarak, İzmir’de ve İzmir’in tüm ilçelerinde faaliyet gösteren firmamıza iletişim numaralarımızdan ulaşabilir, alüminyum hurda alımı ve geri dönüşümü hakkında bilgi alabilirsiniz. İzmir’in hangi ilçesinde olursanız olun, alanında uzman kadromuzla hurdalarınızı adresinize gelerek teslim alıyoruz. İşimizi yaparken misyonumuz; sizlere güven vererek, en iyi fiyat garantisiyle çalışmaktır.

Alüminyum Hurda Fiyatları

Alüminyum hurda malzemelerinin güncel fiyatları, ürünün çeşidine ve değerine göre değişmektedir. Bu konuda en sağlıklı bilgiyi almak için; bizimle iletişim numaralarımız üzerinden ya da sitemiz aracılığıyla iletişim kurabilirsiniz.

 

Öztürk Hurda / Karbağlar / İzmir

İletişime Geç

Konusunda uzman Ekiplerimiz İle Atık Eşyalarınızı Değerinde Nakit Alıyoruz?

ŞİMDİ TIKLA
Whatsapp Destek Hattı