• +90 (232) 207-1737
  • info@ozturkhurda.com

HURDA BAKIR

Öztürk Hurda / Karbağlar İZMİR

Hurdalar artık işe aramayan emektar malzemelerdir. Günümüzde her alanda kullanılan demir, alüminyum, krom gibi malzemeler kullanılarak çeşitli eşyalar ve aletler yapılmaktadır. Böylece bu eşya ve aletler insan yaşamını kolaylaştırmaktadır. Ne var ki artık kullanılmayacak kadar eskimiş malzemelerin hurdaya çıkması söz konusudur. Bunlardan biri de hurda bakırdır. Bakır madeni, dünyanın pek çok yerinde çıkarılmakta ve çok çeşitli alanda kullanılmaktadır. Kullanım alanı oldukça geniş olan bu bakır; elektrik sanayisi, ulaşım sektörü, boya yapımı, takı tasarımı, turistik eşya yapımı gibi pek çok alanda kullanım imkanı sağlamaktadır. Kullanım alanının geniş olması ve doğada çok bulunması nedeniyle en çok tercih edilen madenler arasındadır. Artık kullanılmayan bakırların posası da hurda bakır olarak adlandırılmaktadır.

İzmir Bakır Hurda Alım Satım

İnsanlık tarihi kadar eski olan bakır madeninin öneminden bahsetmiştik. Pek çok malzemenin yapımında kullanılan bakır madeni insanların kullanmak için en çok tercih ettiği madenlerin başında gelmektedir. Kullanılmayacak kadar eski bakır malzemeleri de hurda alım satımı yapan hurdacılar almaktadır. Oztürk Hurda olarak biz de hurda bakırları en yüksek fiyattan almakta ve ihtiyaç duyan müşterilerimize de uygun fiyata satmaktayız. Hurda alım satım işini hem doğayı korumak adına hem de geri dönüşüm yolu ile tekrar işe yarar hale getirmek için yapıyoruz. Hurda alım satımında bizi tercih ederek siz de amacımıza katkıda bulunabilirsiniz.

İzmir Bakır Hurda Alanlar

Ülkemizin her köşesinde hurda alımı yapan yerler bulunmaktadır. İzmir ilimizde de hurda alım ve satım işini yapan hurda merkezi yer almaktadır. İzmir bakır hurda alanlar deyince hurdacılık alanında hizmet veren merkezlerin başında Öztürk Hurda / Karbağlar İZMİR

gelmektedir. Ozturk Hurda olarak artık kullanmadığınız bakır hurdalarınızı en yüksek fiyattan alıyoruz. Hurdanızı almanın yanı sıra dilediğiniz bakır hurdayı da sizlere sunuyoruz. Hurdalarımızla ilgili bilgi almak, sorunuz varsa sormak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Müşteri memnuniyeti bizim için önem taşımaktadır. İzmir ilimizde hurdacılık sektöründe aranan niteliklere sahibiz.

İzmir Bakır Hurda Fiyatları

Hurda deyince akla işe yaramaz çöp yığını gelebilir. Bu oldukça yanlış ve yaygın bir düşüncedir. Aksine hurdaya çıkan ürünler geri dönüşüm yolu ile tekrar kullanılabilmektedir. Çevre kirliliğini önlemek, maddi olarak tasarrufta bulunmak için hurdaya çıkan malzemelerin geri dönüşümüne özen gösteriyoruz.

Hurda alım satım fiyatları malzemeye göre değişmektedir. Hurdaya çıkan ürünlerin içinde bulunan malzemelerin değeri, büyüklüğü, ağırlığı gibi etmenler fiyatı etkileyen unsurlardan bazılarıdır. Fiyat öğrenmek isteyen müşterilerimiz bizimle iletişime geçebilir. Fiyatı belirleyen hurdanın özelliğinden ziyade müşterilerimizin memnuniyetidir. Her zaman her müşterimize ayrım yapmaksızın uygun fiyat vermeye özen gösteriyoruz. Gerek hurda alımında gerekse satımında karşılıklı memnuniyeti korumaya özen gösteriyoruz. Müşterilerimizin bize getirdikleri hurdaları piyasa değerinden daha yüksek fiyata alıyoruz. Bunun aksine müşterilerimiz hurda almak için bize uğradıklarında piyasa değerinden daha makul fiyata vermek için özen gösteriyoruz. Daha önce de belirttiğimiz gibi amacımız öncelikle müşterilerimizin memnun kalmasıdır. Her türlü soru, görüş ve öneri için bizimle bağlantı kurabilirsiniz.

 

Öztürk Hurda / Karbağlar İZMİR

İletişime Geç

Konusunda uzman Ekiplerimiz İle Atık Eşyalarınızı Değerinde Nakit Alıyoruz?

ŞİMDİ TIKLA
Whatsapp Destek Hattı