• +90 (232) 207-1737
  • info@ozturkhurda.com

HURDA SARI PRİNÇ

Öztürk Hurda / Karbağlar İZMİR ,

Onarılamayacak şekilde olan nesneler, işe yaramayacak bozuk olan objeler yani kısaca hurda, tüm insanların ortaya çıkardığı ve toplanması en gerekli olan materyallerdir. En önemli nedeni geri dönüşüme katkı sağlamasıdır. Özellikle geri dönüşüm maddesi çelik olan materyaller hurdacılık için önem teşkil eder.

Çelik Hurda Nedir?

Hammaddesi çelikten olan bütün yarayışsız materyallere verilen ad çelik hurdadır. Kullanılan mühimmatlar, araba aküleri, dalış için gerekli olan ağırlık kemerleri, kurşunlar, çatı kaplamaları, kabloların kılıfları ve pencereler gibi birçok ürünün hammaddesinde çelik kullanılır. Çelik sahip olduğu özellikler sayesinde, kayda değer hurda araçlarından biridir. Kullanımı çok eskilere dayanan çeliğin, diğer metaller ya da alaşımlar gibi hemen oksitlenip aşınma göstermemesi, kolayca işlenebilir olması, çelik yapılı ürünlerin tamamının geri dönüştürülebilmesi ve bu dönüştürmeyle birlikte kendi özelliğinden bir şey kaybetmemesi hurdacılık için ne kadar önemli olduğunu gösterir.

İzmir Buca’da yer alan Öztürk Hurda / Karbağlar İZMİR   firmamız, il genelinde çelik hurdaların alımını ve satımını yapacağınız bir firmadır. Aynı zamanda Karabağlar çelik hurda, Gaziemir ve Yeşilyurt çelik hurda olarak da firmamız bütün hizmetlerini sürdürmektedir.

Çelik hurda, geri dönüştürülmek için ayrılmak istendiğinde kolaylıkla atıklardan ayrılır. Günümüzde kullandığımız araçlarımız sayesinde, bu iş rahatlıkla yapılır. Çelik hurdanın geri dönüştürülmesi enerji kazanımı açısından da büyük önem teşkil eder. Ayrıca, demir çelik sektörüne canlılık sağlayarak ülken ekonomisine de ciddi oranda katkıda bulunur. Bizler de Buca çelik hurda olarak, alım ve satımı gerçekleştirerek, bu durumun mühimliğini ve geri dönüşümün gerekliliğini destekliyoruz.

İzmir Çelik Hurda Alanlar

Elinizde bulunan çelik hurdaları depolarda bekletmek ya da atmak yerine geri dönüşümü sağlayan Öztürk Hurda firmamıza verebilir, çevreye duyarlılık örneği gösterebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken firmamıza ulaşmaktır. Firmamız bütün çelik hurdaların alımını gerçekleştirmektedir. Çelik hurdalar gerek evlerden, gerekse işyerlerinden bizleri aramanız koşuluyla gelinip alınır.

Ayrıca inşaatlarda bulunan yıkım işlemlerindeki ortaya çıkan çelik hurdaları da tarafımızca değerinde alıyor, geri dönüşümü sağlıyoruz. Firmamız hurda alım satımı konusunda içinde bulundurduğu uzman kadrosuyla da, kaliteli hizmet vererek hızlıca ilerlemeye devam ediyor. Bu işi incelikle ve titizlikle sürdürmekteyiz.

Bizlere ulaşacağınız numaralarımız 0532 611 99 51 ve 0554 486 37 69 nolu telefonlardır. Siz de geri dönüşüme katkıda bulunmak istiyorsanız, İzmir Öztürk Hurda olarak bizlere ulaşabilir, istediğiniz her bilgiyi tarafımızdan temin edebilirsiniz. Hurda alımlarımız, kesintisiz bir şekilde her saat yapılmaktadır.

İzmir Çelik Hurda Fiyatları

Hurda alımlarımız, yerinde ve zamanında yapıldığından değerinde fiyatlarla alım mevcuttur. İzmir Buca hurda fiyatları geniş bir aralığa sahiptir. Buca hurda fiyatları genel olarak hurdaların büyüklüklerine ve materyallerine göre değişkenlik gösterir. Detaylı bilgiye firmamızı arayarak ve bizle iletişime geçerek ulaşabilir, net fiyatları öğrenebilirsiniz.

 

Öztürk Hurda / Karbağlar İZMİR

İletişime Geç

Konusunda uzman Ekiplerimiz İle Atık Eşyalarınızı Değerinde Nakit Alıyoruz?

ŞİMDİ TIKLA
Whatsapp Destek Hattı