• +90 (232) 207-1737
  • info@ozturkhurda.com

HURDA KROM

Karabağlar oto sanayisinde bulunan 1200m2 kapalı işletmemiz ile hizmet vermeye devam ediyoruz.

Hurda denilince akla çok çeşitli malzemelerin artıkları gelmektedir. İzmir ilimizde de hurda alımı yapan hurdacılar vardır.

Bunlardan biri de Öztürk hurda'dır. Artık kullanmadığınız krom hurdalarınızı alıyor ve yine ihtiyacınız olan krom hurdaları sizlere temin ediyoruz. Hem hurda alımında hem de hurda satımında bizi tercih edebilirsiniz. Hurda ile ilgili her türlü görüş, şikayet ve önerinizi bizlere bildirebilirsiniz. Karşılıklı anlayış ve memnuniyet ile işimizi yapmaya özen gösteriyoruz. Hurda denilince aklınıza biz gelelim. Hurda alım satımda bize uğramanızı rica ederiz. Daha önce de belirttiğimiz gibi amacımız hem doğanın korunmasını sağlamak hem de metal atıkları tekrar kullanıma kazandırmaktır.

Hurda kavramı artık kullanılmayacak olan malzemelerin arta kalanlarıdır. Hurdalar içlerinde değerli ve çeşitli materyallere sahip olabilmektedir. Hurda olarak adlandırabileceğimiz pek çok demir, bakır, çinko gibi malzemeler bulunmaktadır. Bu hurda malzemelerinden biri de krom hurdadır. Krom hurda, kullanılmayacak derecede posaya çıkan kromların oluşturduğu atıklardır. Krom hurdalar her ne kadar günlük yaşamda kullanılıp işi bitse de hurda olduğu zaman da çeşitli kullanım alanları mevcuttur. Kromlar hurdaya çıkmadan önce oldukça kullanışlı ve önemli yerlerde kullanılmaktadır. Bu kullanım alanlarına örnek olarak silah, mermi, ulaşım araçları, uzay sanayisi gibi akla gelebilecek her türlü alan verilebilir. Kromun hurdaya çıkmasından sonra da bu hurdaların kendine göre kullanım alanı da bulunmaktadır.

Krom Hurda Kullanım Alanları

Krom ülkemizde en çok çıkarılan ve işletilen elementlerden biridir. Günlük yaşamda çok çeşitli alanlarda kullanım imkanı bulduğumuz yapım malzemelerinden biri de kromdur. Artık işi bitince hurdaya çıkardığımız kromlar, hurda alan yerlere verilebilir ya da gerekli olduğu durumlarda bu hurdacılardan alınabilir. Kullanım alanı çok çeşitli olan krom, hurda olduktan sonra da geri dönüşüme uğramaktadır. Geri dönüşümün ardından yine kendisine kullanım alanı bulabilmektedir. Çok sert ve dayanıklı olması krom hurdanın tercih edilmesinin başlıca sebebidir. Bunun yanı sıra paslanmayan bir yapıda olması da kromun değerini arttırmaktadır. Buna bağlı olarak da çok çeşitli yerlerde krom hurdaların kullanımı söz konusudur.

Krom Hurda Fiyatları

Hurdalar içlerindeki malzemenin değerine ve kullanım alanlarına göre farklı fiyata sahip olmaktadır. Krom hurdalar da hem içlerindeki malzemelerin kullanışlı olmasına hem de ebatına göre fiyatlandırılmaktadır. Krom çeşidi nasıl olduğuna göre de fiyatlar belirlenmektedir. Kromun günlük yaşamda kullanımı sağlam ve dayanıklı olduğundan kaynaklanmaktadır. Bu özelliği de fiyatına yansımaktadır. Krom hurda fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilmek için Öztürk Hurda olarak bizimle ile iletişime geçebilirsiniz. Artık kullanımdan düşmüş krom hurdalarınızı en yüksek fiyatta alıyoruz. İhtiyaç halinde müşterilerimize de uygun fiyata bu krom hurdaları veriyoruz. Böylece hem doğanın metal atıklardan temizlenmesine katkıda bulunuyor hem de bu atıkların geri kazandırılmasına özen gösteriyoruz. Bunu da karşılıklı uygun fiyat ve memnuniyet çerçevesinde yapmaya çalışıyoruz.

İzmir Krom Hurda Alanlar

Hurda denilince akla çok çeşitli malzemelerin artıkları gelmektedir. İzmir ilimizde de hurda alımı yapan hurdacılar vardır.

Bunlardan biri de Öztürk Hurda'dır. Artık kullanmadığınız krom hurdalarınızı alıyor ve yine ihtiyacınız olan krom hurdaları sizlere temin ediyoruz. Hem hurda alımında hem de hurda satımında bizi tercih edebilirsiniz. Hurda ile ilgili her türlü görüş, şikayet ve önerinizi bizlere bildirebilirsiniz. Karşılıklı anlayış ve memnuniyet ile işimizi yapmaya özen gösteriyoruz. Hurda denilince aklınıza biz gelelim. Hurda alım satımda bize uğramanızı rica ederiz. Daha önce de belirttiğimiz gibi amacımız hem doğanın korunmasını sağlamak hem de metal atıkları tekrar kullanıma kazandırmaktır.

 

Öztürk Hurda / Karbağlar İZMİR

İletişime Geç

Konusunda uzman Ekiplerimiz İle Atık Eşyalarınızı Değerinde Nakit Alıyoruz?

ŞİMDİ TIKLA
Whatsapp Destek Hattı